Vila e Bashkëngjitur 10

Property ID:
120.000
218
Siperfaqja e pronës : 176 m2
Structure: 3 Bedrooms
Accommodation:
Heating:
OBJEKTI
Property bedroom icon Dhoma Gjumi : 3
Property garages size icon Kuzhinë : 1
Property distance from center icon Dhomë ndenje + ngrënie : 1
Property bathroom icon Tualete : 3
Property size icon Siperfaqja e pronës : 176 m2
Property floor icon Kate Banimi : 2
Property parking icon Vend Parkimi : 2 te hapur
Property additional space icon Detaje shtesë : (Tarrace, Veranda)
SHËRBIME
Leasing Icon Magazine : 2
Leasing Icon Lavanderi : 1
Leasing Icon Kopesht : 2
Leasing Icon Ballkon : 2
Features
Location
Full Address: 813 Beach St, San Francisco, CA 94109, USA
Simple Address: 813 Beach St
ZIP Code: 94110
Country: US
VIDEO E PRONËS
PËRSHKRIM

Row Houses (shtëpitë seri) janë zgjedhja ideale për ata që preferojnë stilin urban të jetesës, pavarësisht se kanë zgjedhur të jetojnë në mesin e një kopshti rezidencial. Ju dhe familja juaj do të vendoseni në një shtëpi të pozicionuar në rradhë me disa të tjera, por do të keni hapësirat dhe komoditetin e jetës në vilë.

 

Të projektuara sipas stilit dhe arkitekturës urbane gjermane, ROW HOUSES (shtëpitë seri) ju ofrojnë dy kate të përbëra nga disa dhoma dhe hapësira ndenjeje të bollshme. Ambientet janë organizuar me zgjuarsi, për ajrim dhe ndriçim cilësor. Në hyrje të shtëpisë do të keni në dispozicion dy vend-parkime. Në anën e mbrapme ju pret një oborr me kopsht të gjithin për ju, me rrethim natyral dhe minimalist, për privatësi absolute.

PLANET E KATEVE

Kati perdhe size: 82 m2 rooms: baths:

Floor plan image

Kati i pare size: 84.6 m2 rooms: baths: 2

Floor plan image

Tarraca size: 9.4 m2 rooms: baths:

Floor plan image
Property Tags
Request a showing