Vila e Bashkëngjitur 9

Property ID:
120.000
1361
Property size: 173.5 m2
Structure: 3 Bedrooms
Accommodation:
Heating:
Specification
Property bedroom icon Bedrooms: 3
Property bathroom icon Bathrooms: 3
Property size icon Property size: 173.5 m2
Property floor icon Floor: 2
Property total floors icon Total floors:
Property year built icon Year Built:
Property heating icon Heating:
Property accommodation icon Accommodation:
Property ceiling height icon Ceiling height: Kati perdhe 340 dysheme- dysheme , Kati pare 323 dysheme – dysheme
Property parking icon Parking: 2 te hapur
Property distance from center icon From center: 1
Property publication date Publication date:
Property area size icon Area size:
Property garages icon Garages:
Property garages size icon Garages size: 1
Property additional space icon Additional space: (Tarrace, Veranda)
Leasing Terms
Leasing Icon Magazine : 2
Leasing Icon Lavanderi : 1
Leasing Icon Kopesht : 2
Leasing Icon Ballkon : 2
Features
Location
Full Address: 813 Beach St, San Francisco, CA 94109, USA
Simple Address: 813 Beach St
ZIP Code: 94110
Country: US
Description

Siperfaqja totale e pronës: 219 m2

 

Siperfaqja totale e ndërtesës: 176 m2

 

Katet: 2

Kati përdhe: 81.5 m2

 

Kati i parë: 84.5 m2

 

Tarracë: 10 m2

Dhomat: 3

 

Tualetet: 3

 

Kuzhinë: 1

Dhomë ndenje: 1

 

Vende parkimi: 2

 

Ambiente shtesë: 1.Oxhak/ 2.Depo/ 3.Magazinë/ 4.Garderobë

Row Houses (shtëpitë seri) janë zgjedhja ideale për ata që preferojnë stilin urban të jetesës, pavarësisht se kanë zgjedhur të jetojnë në mesin e një kopshti rezidencial. Ju dhe familja juaj do të vendoseni në një shtëpi të pozicionuar në rradhë me disa të tjera, por do të keni hapësirat dhe komoditetin e jetës në vilë.

 

Të projektuara sipas stilit dhe arkitekturës urbane gjermane, ROW HOUSES (shtëpitë seri) ju ofrojnë dy kate të përbëra nga disa dhoma dhe hapësira ndenjeje të bollshme. Ambientet janë organizuar me zgjuarsi, për ajrim dhe ndriçim cilësor. Në hyrje të shtëpisë do të keni në dispozicion dy vend-parkime. Në anën e mbrapme ju pret një oborr me kopsht të gjithin për ju, me rrethim natyral dhe minimalist, për privatësi absolute.

Exterior

Interior

Property Tags
Request a showing