Vila Luksoze 4

Property ID:
120.000
2190
Property size: 470 m2 mbi toke dhe 154 m2 nen toke
Structure: 3 Bedrooms
Accommodation:
Heating:
Specification
Property bedroom icon Bedrooms: 3
Property bathroom icon Bathrooms: 3
Property size icon Property size: 470 m2 mbi toke dhe 154 m2 nen toke
Property floor icon Floor: 2 mbi toke + 1 nen toke
Property total floors icon Total floors:
Property year built icon Year Built:
Property heating icon Heating:
Property accommodation icon Accommodation:
Property ceiling height icon Ceiling height: kati perdhe 340 dysheme dysheme 340 dusheme dyshemekati pare ; 323 dysheme dyshem bodrumi
Property parking icon Parking: 2 te mbyllur
Property distance from center icon From center: 1
Property publication date Publication date:
Property area size icon Area size:
Property garages icon Garages:
Property garages size icon Garages size: 1
Property additional space icon Additional space: 1. dhome garderob / 2. veranda / 3. oxhak / 4. dhome lojrash / 5. dhome kinemaje / 6. palester / 7. sauna / 8. dhome teknike / 9. kantine
Leasing Terms
Leasing Icon Magazine : 2
Leasing Icon Lavanderi : 1
Leasing Icon Kopesht : 1
Leasing Icon Ballkon : 1
Leasing Icon Pishine : 1
Features
Location
Full Address: 813 Beach St, San Francisco, CA 94109, USA
Simple Address: 813 Beach St
ZIP Code: 94110
Country: US
Description

Siperfaqja totale e pronës: 700 m2

 

Siperfaqja totale e ndërtesës: 333 m2

 

Kate: 2

Kati përdhe: 178 m2

 

Kati i parë: 155 m2

 

Tarracë: 37.5 m2

Dhoma: 3

 

Tualete: 3

 

Kuzhinë: 1

Dhomë ndenje: 1

 

Pishinë: 1

 

Vende parkimi (i mbyllur): 2

 

Ambiente shtesë: 1.Oxhak/ 2.Depo, Lavanderi/ 3.Palestër / 4.Garderobë

Vilat LUXURY janë rezidencat më ekskluzive të kopshtit tonë. Avantazhi i tyre nis që nga pozicioni ku ndodhen: në zonën më të gjelbëruar. Këto vila dallohen në të gjithë rajonin për nga arkitektura dhe përqasja në menaxhimin e hapësirave. Ndryshe nga vilat “copy-paste” që jemi mësuar të shohim në rezidenca të tjera, secila prej tyre është trajtuar si një vepër unike. Arkitektura e tyre u përket stilit perëndimor modern, ku drita është faktor kyç. Përtej dritareve të bollshme, fasadat ndërthurin elementet e drurit me grafiaton, xhamin dhe çimenton e përpunuar.

 

Vilat i dedikojnë pronarëve të tyre dy kate plot hapësirë, ku ka vend për dy dhoma ndenjeje, një suitë, tre apo më shumë dhoma gjumi dhe për komoditete si jacuzzi apo sauna. Shkallët mes kateve janë me përmasa monumentale, për t’i bërë ambientet e brendshme të duken madhështore. Nuk mungojnë ambientet e parkimit për dy makina dhe një kat përdhes, i cili është i disponueshëm për zona argëtimi, si salla kinemaje apo lojrash. Në oborr ju pret pishina dhe një kopësht për momente familjare me privatësi absolute.

Exterior

Interior

Property Tags
Request a showing